הולכות דרך במדבר

משחר ההיסטוריה נשים יצרו מרחבים תרפויטיים בהם הן יכלו לרפא, לחזק ולתמוך את מבנה הרגשות שלהן, על מנת שיהיה להן מרחב עגול ורך להישען עליו. הולכות דרך זה מפגש של נשים אשר זזות לרגע מאזורי הנוחות כדי לתת ללב מקום להיות. מפגש מרגש וחוויתי, בתנאים פשוטים אך עם זאת נוחים, שהייה במרחבים הפתוחים, מחוץ למבנים, בטבע עצמתי וחופש אמיתי.

הטבע, השקט שבו, הפשטות, העוצמה, מזכירים לנו את ה"סדר הטבעי" של החיים, לפני שהם הפכו מורכבים כל כך. הטבע הוא כלי טרפויטי עצום, הוא ביטוי ותזכורת חשובה לטבענו האמיתי. אני מזמינה אותך להצטרף אלינו לשלושה ימים מרחיבי תודעה ולב לזמן נשי איכותי, תומך ומחבר למפגש עם פשטות, עוצמה, שקט למעגל אשר קסם מתרחש בו והלב נפתח. ♣️ טלי ברגר

הרחק ומעבר לרעיונות שלנו על בסדר ולא בסדר ישנו שדה, אפגוש אותך שם.

רומי

תאריך הסדנה הקרובה:

9-11 במאי

היכן ואיך?

שלושה ימים ושני לילות במדבר (אזור הערבה) הלינה היא באוהלים אישיים, תחת הכוכבים ושמים פתוחים. במחנה מטבח שטח מאובזר ומפנק עם אוכל צמחוני מעולה, תאורה (סולרית), מחצלות, כסאות וכל מה שאתן צריכות על מנת לשהות בנוחות שלושה ימים במדבר.

עלות למשתתפת: 1650 שח ♠

המחיר כולל: סדנה בהנחייתי אוכל מלא ומפנק לשלושת הימים תפעול, לוגיסטיקה וציוד מחנה

מספר המקומות מוגבל לכל מסע.

יש לך שאלות? בואי נדבר...

למי מיועדות הסדנאות של הולכות דרך?

לכל מי שצריכה לזוז לרגע מהשגרה ולקחת לעצמה זמן... לעצירה, התבוננות והקשבה. למי שרוצה לצאת מאזורי הנוחות כדי לתת ללב מקום להיות, כדי לנער את האבק מההרגל ומהמובן מאליו ולהיזכר בה. לכל מי שצריכה מקום של מנוחה, בו אין "חייבת" ו"צריכה", אלא רק -"מה את רוצה"? אלו כמה ימים בהם את ממוקדת ב- לתת לך ביטוי, להישמע, להיות עטופה בתמיכה של נשים, אשר באות בדיוק כמוך, להיזכר במשמעותי עבורן ובעיקר, להנות מהביחד ומהחוויה.

לסדנה של הולכות דרך אתן לא צריכות להיות בכושר או מיטיבות לכת אלא רק פתוחות למפגש חוויתי, מרגש ועמוק, לכל השאר אנחנו דואגות.

התכנים בהולכות דרך נלקחים מתוך תנועה רחבה שפיתחתי שנקראת, הסדר הטבעי. הסדר הטבעי היא פרקטיקה טיפולית משנת תודעה, המזכירה ומחזירה אותנו אל גרסת המקור, אל העצמי האותנטי- הטבעי, דרך בחינה ופירוק של התניות רגשיות, חברתיות ושחרור דפוסים ואמונות מעכבות. הפרקטיקה מבוססת על אינטגרציה של כלים להתפתחות וריפוי מעולם הפסיכולוגיה ההתנהגותית, מדעי הטבע והרוח והיא מונגשת בקליניקה במפגשים אישיים, כתוכנית לימודים, קורסים ובסדנאות של הולכות דרך.

רוצה להצטרף לקהילת הולכות דרך ולקבוצת וואטאפ שקטה לעידכונים?

מה עוד קורה אצלנו?

לכל הסדנאות:

נעים להכיר

טלי ברגר פרידמן מטפלת ומלווה תהליכי התפתחות וריפוי לשינוי תודעתי, דרך גישה אימונית\טיפולית המבוססת על אינטגרציה של כלים מעולם הפסיכולוגיה, הטבע והרוח. מפתחת את מודל "הסדר הטבעי- The natural order"-פרקטיקה להתפתחות אישית. יוצרת את "הולכות דרך"- סדנאות ומרחבי צמיחה לנשים בטבע. מנחת קבוצות וסדנאות מוסמכת בארץ ובעולם, מאמנת אישית, בוגרת לימודי NLP ואקו תרפיסטית מלידה. חוקרת טבע, רוח ונפש האדם כדרך חיים. ♣️

החזון שלי הוא לעודד חיים הניזונים מחוקי הטבע והבריאה חיים משמעותיים המחוברים לאני האותנטי והייחודי שאנו, להקים קהילה אנושית מתפתחת שיש לה בית קהילה שתהדהד החוצה תודעת מציאות מיטיבה כזו שיש בכוחה להפחית את הסבל האישי והחברתי ולעורר חיים של משמעות ושמחה. החיים עבורי הם מסע מרתק, אין לאן להגיע, רק לדייק את הדרישה הפנימית להיות חופשיה ומאושרת.

נעים להכיר

מלאי את פרטייך ונדבר ממש בקרוב

bergertali71@gmail.com 050-3334596


*
*