המסע אל הזוהר הטבעי שלנו

לחיות על פי הסדר הטבעי פירושו לא להתאים את עצמנו לצפיות חיצוניות אלא לאמץ את האמת הפנימית שלנו ולאפשר לנו לחיות באותנטיות על פי טבע הדברים שלנו.

קרא עוד  
קול קורא מן האדמה

הטבע, במלוא הדרו, הוא בבואה של טבענו האמיתי. הוא משקף לנו את המחזוריות, את השינוי המתמיד, את היופי שבפשטות. זוהי מראה בהירה, המאפשרת לנו להתבונן פנימה ולהבין את עצמנו טוב יותר.

קרא עוד  
ריקוד החיים

ריקוד החיים נע בין כל מה שגורם לנו להיות קרובים אל עצמנו ומתוך כך להרגיש טוב, לבין כל מה שגורם לנו להתרחק מעצמנו ומתוך כך לחיות בתחושה שלא משנה מה נעשה...חסר משהו, משמעותי מאוד.

קרא עוד  
מחזוריות הטבע כמשל להתחדשות אישית

כל שנה בתקופה זו בה הטמפרטורות עולות והופכות את האדמה צחיחה, ואת צבעיה לדהויים, בגוונים של חום צהוב, אני מרגישה שגם בי משהו משתנה. האדמה שבי מתייבשת, וצבעיי דוהים והופכים לגוון חום צהבהב.

קרא עוד  
אהבה וחופש

זאת בחירה יום יומית עבורי לאהוב, זה לא הדבר הפשוט ביותר והקל לעשותו. אני קמה כל בוקר ליום חדש בעולם בו הערכים בהם אני מאמינה הם לאו דווקא נחלת הרוב.

קרא עוד  
כוחות הטבע: מסע אל מעמקי הקיום והתודעה

יש מרחב נסתר ונטול צורה ששולט בכל ובמרחביו מתקיימת חוקיות מדויקת ופוטנציאל אין סופי, הקובעים את מאפייננו הפיזיים והלא פיזיים בחיים על פני האדמה.

קרא עוד  
זמן שמיטה

זה החלק הבריא שבנו המבקש לשמוט מידי פעם, המבקש להפסיק לחשוב, לתפקד, לדחוף, להמציא, להוציא,

קרא עוד  
מעבר לאזור הנוחות: מסע אל החופש

הליכה אל מעבר פירושה להיות נחושה מספיק על מנת להתמודד עם חוסר הנוחות, כי מעבר לאזורי הנוחות שלי קיים מרחב אין סופי של חופש.

קרא עוד