פרקטיקה משנת תודעה

הסדר הטבעי image
אנו חיים ביקום שיש בו חוקיות שמשתקפת אלינו דרך הטבע.
דרך תנועת הכוכבים בשמיים, מספר עלי הכותרת בפרח, עונות השנה ומעגל החיים האנושי,
היא מתקיימת בנתיב המחשבות והרגשות, דפוסי ההתנהגות והעצמי
ובחיבור האינסופי שלנו אל מסע הנשמה והרוח.
הבנת החוקיות של הסדר הטבעי מאפשרת לנו ליצור בהירות בהבנת הסיבות לחוקיות המנהלת את חיינו,
לזהות דפוסים וחסמים שאינם תואמים את חוקי טבע הדברים
ומשום כך גורמים לנו סבל ומעכבים אותנו מלחיות חיים חופשיים ושמחים יותר.

שיטת הסדר הטבעי מציגה פרקטיקה טיפולית משנת תודעה. פרקטיקה שיש בכוחה להחזיר אותנו אל גרסת המקור, אל העצמי האותנטי ואל הסדר הטבעי שבנו, דרך בחינה ופירוק של התניות רגשיות, חברתיות ושחרור דפוסים ואמונות מעכבות. היא מבוססת על אינטגרציה של כלים להתפתחות וריפוי מעולם הפסיכולוגיה ההתנהגותית, מדעי הטבע והרוח. הגישה היא פרקטית, ממוקדת ומחוללת תנועה של ריפוי.

קורסים ותוכנית לימודים שנתית

תודעת הגשמי - טבע

לטבע יש יכולת ריפוי אשר מעוררת אצלנו זיכרון לטבע הדברים. כשאנו שוהים בו נפתחים בנו נתיבים חדשים לריפוי בדרך עוקפת תודעה. חקר הפיסיקה מכיר ב 12 חוקי טבע שהחומר והאנרגיה פועלים על פיהם ולפי כך גם אנחנו. חוקים מטאפיזיים אלו מאפשרים את קיומו של היקום על צורתו הנוכחית ושומרים על סדר המגן עלינו מפני קיומו של תוהו ובוהו. אם נפעל על פיהם נתחבר לאותה אינטליגנציה גבוהה המתקיימת בטבע.

תודעת הנפש - ההתנהגות

על פי הגישה הקוגניטיבית התנהגותית חיי הנפש והרגש של האדם מתרחשים בשלושה מישורים : התנהגותי, תודעתי – חשיבתי ורגשי. המישור הרגשי תלוי במידה רבה בשני המישורים האחרים. כלומר - הינך מרגיש כפי שהינך חושב. כלומר שכל ריפוי או שינוי מתחיל בשינוי תודעתי, בבדיקה ושינוי בהשקפת עולמנו, ומכאן בהתניות שנובעות ממנה.

תודעת המטא - רוח

החיבור שלנו אל העולם הבלתי נראה, אל הידיעה הגבוהה, אל מה שמזין את החומר, אל מקור כל הדברים, אל האחדות ואל השלם. עולם הרוח מייצג את מסלול הנשמה שלנו. את החלק האלוהי הבלתי נראה שמניע את הפיזיות שלנו. עולם הרוח הוא לא משהו חיצוני לנו, הוא מתקיים בתוכנו לצד מורכבות הנפש וגופנו הפיזי.

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה